
Formula 1 Auto Collection №2 - Ferrari 312T2 - Нікі Лауда (1977) | Колекційна модель 1:43 | Centauria
- Немає в наявності
- Код: F1-02
400 ₴
+380 (98) 686-23-10
Олександрповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Колекція моделей Formula 1 (Формула 1) Auto Collection в масштабі 1:43 Centauria
колекційна Модель Formula 1 (Формула 1) №2 - Ferrari F2002 - 2002 рік - Міхаель Шумахер
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Centauria |
| Країна виробник | Італія |
| Висота | 60 мм |
| Довжина | 100 мм |
| Масштаб моделі | 1:43 |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 50 мм |
| Вікова група | 12+ |
| Кількість випусків | 140 |
| Матеріал | ЗАМАК-сплав, АВС пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Періодичність видання | 1 раз в два тижні |
- Ціна: 400 ₴

