Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Лінкор "Севастополь" №17 - перша секція головної палуби; деталі корпусу - 4 (2+2) шт.; нитки чорні 0,15 мм.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeAgostini |
| Країна виробник | Італія |
| Висота | 240 мм |
| Довжина | 924 мм |
| Масштаб моделі | 1:200 |
| Ширина | 163 мм |
| Осадка | |
| Осадка | 45 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Корабель |
- Ціна: 200 ₴


