
Модель Трактор К-701 Кіровець (червоний/білий) | SSM
- Під замовлення
- Код: SSM-14910
Відправка з 04 травня 20264 700 ₴
+380 (98) 686-23-10
ОлександрУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Start Scale Models |
| Країна виробник | Китай |
| Масштаб моделі | 1:43 |
| Висота | 75 мм |
| Ширина | 65 мм |
| Довжина | 180 мм |
| Вага | 600 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Упаковка | Блістер |
| Стан | Нове |
| Матеріал | Комбінований |
- Ціна: 4 700 ₴








