Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Колекційна модель в масштабі 1:43
Матеріал: метал / пластик / резина
Рухомі частини: колеса
Масштаб 1:43

|
| Виробник | СОВА |
| Країна виробник | Китай |
| Масштаб моделі | 1:43 |
| Висота | 64 мм |
| Ширина | 56 мм |
| Довжина | 163 мм |
| Вага | 310 г |
| Колір | Бірюзовий |