
Модель вантажівки МАЗ-503А (1975) самоскид | SSM
- В наявності
- Код: SSМ-1613
4 200 ₴
+380 (98) 686-23-10
ОлександрУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Start Scale Models |
| Країна виробник | Китай |
| Масштаб моделі | 1:43 |
| Висота | 65 мм |
| Ширина | 67 мм |
| Довжина | 133 мм |
| Вага | 340 г |
| Колір | Блакитний |
| Основні | |
| Стан | Нове |
| Упаковка | Блістер |
| Матеріал | Комбінований |
| Тип | Вантажівка, самоскид |
- Ціна: 4 200 ₴








