
Модель вантажівка КО-829А (ЗІЛ-4333) Комбінована дорожня машина (жовтогарячий) | Автоісторія Жовтогарячий
- Під замовлення
- Код: AI-103352
Відправка з 04 травня 20262 800 ₴
+380 (98) 686-23-10
ОлександрУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Автоісторія |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Комбінований |
| Колір | Помаранчевий |
| Ширина | 60 мм |
| Довжина | 120 мм |
| Висота | 60 мм |
| Вага | 500 г |
| Упаковка | Блістер |
| Стан | Новий |
| Основні атрибути | |
| Масштаб моделі | 1:43 |
- Ціна: 2 800 ₴




