
Наші Потяги №26 Паровоз Ер | Масштаб 1:87 | Modimio
- В наявності
- Код: OT-26
2 400 ₴
+380 (98) 686-23-10
ОлександрУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Матеріал:
метал/пластик
Сплав: ЗАМАК
Пластик: АВS
Масштаб 1:87
Частини, що рухаються: колеса
Рейки


| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Modimix |
| Країна виробник | Китай |
| Масштаб моделі | 1:87 |
| Висота | 55 мм |
| Ширина | 42 мм |
| Довжина | 255 мм |
| Вага | 300 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Упаковка | Блістер |
| Стан | Нове |
- Ціна: 2 400 ₴






