
Модель Трактор К-701 Кіровець (синій/білий) | Автоісторія
- Під замовлення
- Код: AI-103786
Відправка з 04 травня 20263 400 ₴
+380 (98) 686-23-10
ОлександрУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Автоісторія |
| Країна виробник | Китай |
| Масштаб моделі | 1:43 |
| Висота | 83 мм |
| Ширина | 65 мм |
| Довжина | 170 мм |
| Вага | 300 г |
| Основні | |
| Стан | Нове |
| Упаковка | Блістер |
| Тип механізму | Не інерційна |
| Матеріал | Комбінований |
- Ціна: 3 400 ₴








