
Модель Самоскид МАЗ-503Б (білий/помаранчевий) | Наш Автопром
- Під замовлення
- Код: NАP-11565
Відправка з 18 квітня 20261 800 ₴
+380 (98) 686-23-10
ОлександрУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Наш Автопром |
| Країна виробник | Китай |
| Ширина | 60 мм |
| Довжина | 150 мм |
| Висота | 70 мм |
| Вага | 500 г |
| Упаковка | Блістер |
| Стан | Новий |
| Тип | Вантажівка, самоскид |
| Матеріал | Комбінований |
| Основні атрибути | |
| Масштаб моделі | 1:43 |
- Ціна: 1 800 ₴






