Продавець Престочка Плюс Інтернет-кіоск ★★★★★ розвиває свій бізнес на Prom.ua 11 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
1391 відгук
+380 (98) 686-23-10
+380 (95) 206-89-89
Престочка Плюс Інтернет-магазин ★★★★★
Кошик
Журнал Vogue UA Edition №4 зима 2023-2024 | ТОВ "Вангард Медіа" -28%

Журнал Vogue UA Edition №4 зима 2023-2024 | ТОВ "Вангард Медіа"

  • В наявності
  • Код: VUA-23-04

360 ₴

260 ₴

+380 (98) 686-23-10
Олександр Зорук
  • +380 (95) 206-89-89
    Vodafone
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Журнал Vogue UA Edition №4 зима 2023-2024 | ТОВ "Вангард Медіа"
Журнал Vogue UA Edition №4 зима 2023-2024 | ТОВ "Вангард Медіа"В наявності
360 ₴260 ₴
+380 (98) 686-23-10
Олександр Зорук
  • +380 (95) 206-89-89
    Vodafone
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Онлайн огляд:



Зимове видання Vogue Ukraine Edition 4 присвячене мистецтву бачити. На його шпальтах зібрані портфоліо молодих українських акторів та актрис, інтерв’ю з режисерами театру та кіно і дослідження нової хвилі української документалістики.

Традиційно в випуску — модні знімання та інтерв’ю з дизайнерами і митцями, які реагують на виклики часу.

На моделі нейлоновий пуховик Ienki Ienki @ienki_ienki

Фото: Umit Savaci @umitsavaci
Стиль: Alexandra Bickerdike @alexandrabix
Креативна директорка: Mahaut Harley @mahautharley_
Арт директор: Sergii Kovalyov @sergiikovalyov
Зачіски: Stelios Chondros @stelioschondros @julianwatsonagency
Макіяж: Sandra Cooke @sandracooke
Креативна директорка @mahautharley_
Сет-дизайнер: Thomas Conant @thomasconantdesign
Продюсерки: Joanna Waclawski @j__wac @sevensix.co, Katie McDonald @katiemcdonald @sevensix.co
Асистенти стилістки: Federico Cantarelli, Sienna Mayers, Serena Park
Кастинг: Maximilian Märzinger @mmaerzinger для JLC @julialangecasting
Модель: Sihana Shalaj @sihanashalaj @imgmodels

Основні
ВиробникАДЕФ-Україна
Країна виробникУкраїна
Вікова групаДоросла
СтанНовий
Мова виданняУкраїнська
Користувальницькі характеристики
ТематикаСтиль Мода Краса
Вага590 г
  • Ціна: 260 ₴

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner