
Модель Вантажівка КАМАЗ-54901 Сідельний тягач із напівпричепом НЕФАЗ-93341 "Natcar" | ПАТ KAMAZ
- Під замовлення
- Код: SSM-1621
Відправка з 03 травня 20265 500 ₴
+380 (98) 686-23-10
ОлександрУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Колекційна модель в масштабі 1:43
Матеріал: метал/пластик/гума
Сплав: ЗАМАК
Пластик: АВS
Частини, що рухаються: колеса, кабіна
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Автоісторія |
| Країна виробник | Китай |
| Масштаб моделі | 1:43 |
| Висота | 90 мм |
| Ширина | 65 мм |
| Довжина | 385 мм |
| Вага | 950 г |
| Колір | Фіолетовий |
| Основні | |
| Стан | Нове |
| Упаковка | Блістер |
| Тип | Вантажівка, самоскид |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Комбінований |
- Ціна: 5 500 ₴









