
Модель Вантажівки ГАЗ-52-04 бортовий (пісочний) | SSM
- В наявності
- Код: SSM1599
4 000 ₴
+380 (98) 686-23-10
ОлександрУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Масштаб моделі | 1:43 |
| Висота | 48 мм |
| Ширина | 51 мм |
| Довжина | 130 мм |
| Вага | 290 г |
| Основні | |
| Стан | Нове |
| Упаковка | Блістер |
| Матеріал | Комбінований |
| Тип | Вантажівка, самоскид |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | SSM |
- Ціна: 4 000 ₴



