Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Наш Автопром |
| Країна виробник | Китай |
| Масштаб моделі | 1:43 |
| Висота | 48 мм |
| Ширина | 51 мм |
| Довжина | 130 мм |
| Вага | 290 г |
| Основні | |
| Стан | Нове |
| Упаковка | Блістер |
| Матеріал | Комбінований |
| Тип | Вантажівка, самоскид |
- Ціна: 1 500 ₴







